×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Pavarësisht se deri më tani fqinji i saj, 55- vjecari Ligor Biba nga fshati Velçan kishte mohuar çdo akuzë të…
Një grua 55-vjeçare mbeti e plagosur në një incident që fillimisht u raportua si aksident rrugor. Por nga hetimet e…
Një fëmijë 14- vjeçar është plagosur rëndë në një aksident automobilistik në fshatin Lusen në Kukës, pasditen e sotme. Sipas…
Një sasi e madhe droge u sekuestrua ditën e sotme nga policia, ndërsa u vu në pranga Benard Hamzai, nga…
Një plagosje me armë ka ndodhur ditën e sotme në Laç. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth…
Detaje të reja kanë dalë për drogën e gjetur në makinën e policit të komisariatit numër dy në kryeqytet i…
Dy ish-regjistrues dhe një ish-specialist hartograf në Malësinë e Madhe, janë kallëzuar penalisht në Prokurorinë e Shkodrës. Kontrolli i Lartë…
Një makinë plot me drogë është gjetur ditën e sotme në qytetin e Fierit. Ngjarja ndodhi në fshatin Kraps ku…
Është zbuluar emri i 64-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin e rëndë të ndodhur paraditen e sotme në Tropojë. Sipas policisë së…
Avokati Altin Goxhaj i cili mbron disa prej protestuesve kuksianë për të cilët Gjykata e Apelit në Shkodër pritet të…
Gjykata për Krime të Rënda pritet të japë vendimin për ish-shefin e Rendit të Tepelenës, Gani Abazi, duke rikthyer në…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...