×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ka kaluar më shumë se një muaj që kur 21-vjeçarja Marjana Cmeta u fut pas hekurave për vrasjen e vjehrrës…
Një vajzë e re ka marrë urdhër mbrojtje pasi ish-i fejuari ushtronte dhunë psikologjike dhe fizike ndaj saj. Ngjarja është…
Një vajzë e re nga Tropoja është dërguar pa shenja jete në spital gjatë ditës së djeshme. Mësohet se viktima…
Policia e Tiranës ka vënë në pranga ditën e sotme drejtuesin e një firme ndërtimi, pasi një ditë më parë…
Valon Kyçyku është shqiptari  nga Kosova që u ekstradua nga Hungaria në Tiranë , i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Gjykata…
Policia e Vlorës ka arrestuar një 37-vjeçar pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëjetuesen e tij. Nga burimet zyrtare raportohet se…
Policia e Beratit  ka vënë në pranga dy vëllezër pasi kanë plagosur me mjete të forta një 40-vjeçar. Autorët e…
Detaje të reja dalin në ditë nga vrasja e shqiptarit Adriatik Lagjit në Kolumbi. Ngjarja në fjalë ndodhi më 2…
Kriminelët shqiptarë janë mjaft aktiv dhe kanë rol udhëheqës në krimin e organizuar në Amsterdam. Ky është përfundimi i dalë…
Një person është qëlluar me armë zjarri këtë pasdite në komunën Novi Ligure (në provincën Alessandria) në Itali. Mediat lokale…
Pas grabitjes së argjendarisë në Durrës nga dy persona të maskuar, pasditen e sotme, të tjera detaje janë bërë të…
Një argjendari është grabitur ditën e sotme në Durrës. Nga të dhënat e para bëhet me dije se persona të…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...