×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Nuk pagoi dot 13 mijë eurot e mbetura të apartamentit të tij, vëllezërit ndërtues e marrin peng disa orë në…
Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka tronditur banorët e qytetit të Patosit. Mësohet se në orët e para të…
Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Cërrik. Sipas policisë së Elbasanit, ngjarja ka ndodhur pranë fshatit…
Toka në pronësi të kishës katolike e lënë në dispozicion për varrezë është kthyer në mollë sherri mes fiseve katolike…
Nuk kanë të mbaruar rastet që nga Shqipëria dalin sasi të mëdha droge, ndërsa policia shqiptare nuk bën asgjë për…
Emisioni “Pasdite në Top Channel” trajtoi të hënën rastin e Mario Majollarit, i cili u vra për gjakmarrje pak ditë…
Një shqiptar u vra dhe një tjetër u plagos në Francë, në dhjetor të vitit të kaluar. Për këtë ngjarje…
1 vit pas vrasjes së ish drejtuesit të Policisë Artan Cuku, policia dhe prokuroria ende nuk po reagojnë për arrestimin…
Pas më shumë se 4 muajsh hetime, policia franceze ka mundur që të zbardhë vrasjen e një shqiptari ndodhur më…
Kryeredaktori i të përditshmes MAPO, Arion Sulo, i ftuar në studion e Fax News për të folur mbi çeljen e…
Avokatja e Popullit, Erinda Ballanca, nuk pranon provat e siguruara nga avokati Altin Goxhaj, lidhur me arrestimin e kuksianeve, pas…
Me kërkesë të Prokurorisë, Gjykata e Tiranës ka shtyrë me 3 muaj të tjerë afatin e hetimeve për privatizimin e…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...