‘Ethet’ e Eurovision-it/ Ronela Hajati ‘e frikësuar’, për një arsye të fortë

E mërkurë, 26 Janar 2022 09:50

 

Këngëtarja Ronela Hajati do të jetë përfaqësuesja jonë në “Eurovision” për vitin 2022.

Kënga e saj “Sekret” fitoi çmimin e parë në Festivalin RTSH

 

Duket se “ethet” e festivalit e kanë zënë që tani Ronelën, e cila ka nisur përgatitjet.

 

Ajo ka treguar se është e frikësuar, për një arsye të fortë.

 

Ronela është renditur si artistja e parë që do performojë në “Eurovision”.

Ajo do këndojë “Sekret” në natën e parë gjysmëfinale.

 

"Ok, tani jam e frikësuar”, shkroi këngëtarja.

Së fundmi, ajo ka treguar në rrjetet sociale se po niset për Londër.

Ajo atje do të bashkëpunojë me një nga producentët e saj të preferuar, për ta përpunuar këngën dhe për ta sjellë në versionin më të mirë.

Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...