Ja shtëpia e ëndrrave që Harry dhe Meghan duan të blejnë në Kanada

Premte, 24 Janar 2020 10:41

Harry dhe Meghan, janë gati për jetën e re në Kanada dhe janë në kërkim të çerdhes perfekte të dashurisë. Të gjesh një shtëpi të përshtatshme për ta nuk është aspak e lehtë, por asgjë nuk është e pamundur për Dukët e Sussex.Duket që ata i kanë hedhur sytë tek një shtëpi, 640 metra katrorë, e ndarë në 4 kate, 6 dhoma gjumi, 5 tualete, një suitë për mysafirët, një sallon super i madh dhe një panorame e mrekullueshme me pamje nga oqeani.

Cmimi? Bëhet fjalë për 35,6 milion dollarë. Sipas The Sun çifti është gati për ta blerë shtëpinë e një mijë e një netëve në zemër të Golden Miles, në Vancouver.

Vila ka vetrata të mëdha prej xhami, që kanë pamje direkt në oqean. Kopshti i madh do të jetë perfekt për të voglin Archie në ajër të pastër, dhe larg nga sytë kuriozë, i zhytur në atë normalitet që për të e dëshirojnë shumë prindërit e tij.

Modifikuar më Premte, 24 Janar 2020 10:44
Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...