Bashkohen Mozzik dhe Loredana… kësaj radhe për koncert të përbashkët

Premte, 24 Janar 2020 11:43

Mozzik dhe Loredana, ish- çifti i përbashkët i ShowBizzit, do të bashkohen më 10 mars në Gjermani kësaj radhe jo si bashkëshortë por në një koncert.

Në biletat të cilat shiten në Leipzig të Gjermanisë për të ndjekur koncertin në Haus Auensee do të performojnë Mozzik dhe Loredana.

Dy këngëtarët u ndanë pak muaj më parë dhe ishte vetë Loredana e cila deklaroi se nuk dotë shfaqej apo këndonte më me Mozzik, por duket se paska ndryshuar mendje.

Dy këngëtarët kanë një vajzë nga lidhja e tyre e mëparshme ndërkohë Loredana përflitet për një lidhje me reperin gjerman  Bonez MC.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

Kronikë

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

  Ndërhyrja e Policisë në  Shkodër parandaloi një ngjarje të rëndë. Tentoi të hidhej në lumin Buna, bashkë me 4 fëmijët e saj të mitur, falë ndërhyrjes së shpejtë nga patrulla e...

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

Politikë

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

    Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj, çifti i lesbikeve që u martua pak kohë më parë në Bashkinë e Tiranës.   Ato kërkuan që t’i regjistronin...

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

Globi

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

    Një specialiste e politikës së jashtme, e cila dikur punonte për CIA-n dhe Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, përballet me akuza se ka punuar si agjente e...