North West ka marrë një dhuratë 65.625 dollarëshe nga prindërit e saj Kim Kardashian dhe Kanye West. Çifti u dhuroi…
Këngëtari shumë i dashur për publikun, Renis Gjoka është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, ku ka…
U duk sikur gjërat po merrnin drejtimin e duhur, por jo. Jessica Biel ende nuk e ka falur të shoqin,…
Era Rusi ishte e ftuar së fundmi në “Thumb on”, ku gjatë intervistës foli edhe për jetën private. Era tregoi…
Eni Shehu çdo të hënë sjell në ekranin e TVSH, “Aperi Fest”. Ky program i është kushtuar të gjithë artistëve…
Mariah Carey dhe ekipi i saj ishin të uritur pas performancës së këngëtares në Hard Rock Hotel & Casino në…
Mozzik dhe Loredana mbeten ndër figurat publike më të komentuara në media kjo për shkak të ndarjes së tyre. Kujtojmë…
Mamaja e aktores së njohur me famë botërore Charlize Theron ka vrarë për vetëmbrojtje babain e saj. Aktorja ka folur…
Në 50 vjetorin e reperit të njohur P. Diddy këngëtarja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Beyonce u paraqit me…
Charlize Theron është nominuar në çmimet prestigjioze Screen Actors Guild (SAG), ndërsa reagimi i saj bëri bujë në internet. “Duket…
Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria…
Magjepse, e mrekullueshme, perfekte, e bukur, sensuale. Janë të gjithë këto cilësitë e fotove të fundit të Belen Rodriguez.

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...