×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Ardi Veliu, Drejtori i Përgjithshëmi Policisë së Shtetit i bëri sot nderin e radhës Ministrit që e emëroi në shkelje…
Kur opozita kërkoi dorëheqjen e tij nga posti i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj deklaroi se do të vijojë të…
Më pak se një orë ka zgjatur takimi në Presidenti i anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Sigurisë. Mësohet se kryeministri…
Në reagimin kundër qëndrimit të Edi Ramës, i cili i doli në mbrojtje Fatmir Xhafës, kryedemokrati Lulzim Basha lajmëroi qeverinë…
 Rama bën çdo gjë për të shpëtuar kokën e tij këto janë fjalët që ka thënë Ish-kryemninistri Berisha për çështjen…
Sajmir Tahiri u  tregua vazhdimisht i stresuar dhe herë herë e ka ngritur sot tonin jo vetëm përballë Prokurorit Hadarmataj…
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e konsideron shfaqjen e sotme të Edi Ramës, që e mbajti në grupin parlamentar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka mbledhur pasditen e sotme Këshillin e Sigurisë. Në ambientet e Presidencës aktualisht ndodhen kryeministri…
Qytetarë dhe politikanë të djathtë kanë protestuar ditën e sotme para Ministrisë së Brendshme, ku kanë kërkuar dorëheqjen e Ministrit…
Telnis Skuqi ishte i pari gazetar investigativ që zbuloi se, nga Shqipëria, niseshin avionë të vegjël me drogë drejt vendeve…
Është përgatitur një draft deklaratë e Samitit të përbashkët ndërmjet udhëheqësve të BE-së dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor që do…
Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Evropian, Johannes Hahn ka paralajmëruar vendin tonë se pa peshq të mëdhenj, mund të ndërpriten…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...