×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në ABCNeës, i cili ka folur për çështjen më të nxehtë…
Ish kryeministri Sali Berisha tha sot se jo vetrëm Dëshmitari X dhe gazetari u kërcënuan nga bandat e drogës, por…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka dalë një konferencë urgjente për mediat, ku ka denoncuar shantazhin që po i bëhet…
Ish-kryeministri Sali Berisha tha sot se opozita nuk pret që Prokuroria të thotë të vërtetën për audio-përgjimin. Prokuroria drejtohet nga…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, u shpreh se fantazma e Saimir Tahirit e ndoqi Kryeministrin Rama në vizitën e tij të rëndësishme…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në ABCNews, ku ka folur për aktualitetin politik, dhe më…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Politika në ABC NEWS” ka bërë publik një fakt tjetër mbi vëllain e…
Opozita ka paralajmëruar bllokimin e seancës plenare edhe ditën e nesërme duke mos lejuar vijimin normal të parlamentit, deri në…
Sekretari Organizativ në PD Eno Bozdo, ka deklaruar se protesta e 26-majit do të jetë më e madhja që ka…
Deputetët e LSI-së që janë pjesë e komisionit të medias i kanë drejtuar një letër kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi.…
Sa më shumë i afrohemi Qershorit, aq më shumë Shqipëria po i largohet vendimit për hapjen e Negociatave. Turi i…
Kryetari i partisë demokratike dega Durrës, Ferdinand Xhaferi, i shoqëruar edhe nga kreu i listës së deputetëve të qarkut Durrës…

Lajmet e fundit

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Sport

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Ky është Europian rekordesh për shqiptarët.   Kur ishte menduar se si zakonisht, rekordin për konsumin e birrave do e shënonin anglezët apo skocezët, panorama ka ndryshuar.     Sipas gazetës gjermane, Waltroper Zeitung, kampionët...