×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Politika në ABC NEWS” ka bërë publik një fakt tjetër mbi vëllain e…
Opozita ka paralajmëruar bllokimin e seancës plenare edhe ditën e nesërme duke mos lejuar vijimin normal të parlamentit, deri në…
Sekretari Organizativ në PD Eno Bozdo, ka deklaruar se protesta e 26-majit do të jetë më e madhja që ka…
Deputetët e LSI-së që janë pjesë e komisionit të medias i kanë drejtuar një letër kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi.…
Sa më shumë i afrohemi Qershorit, aq më shumë Shqipëria po i largohet vendimit për hapjen e Negociatave. Turi i…
Kryetari i partisë demokratike dega Durrës, Ferdinand Xhaferi, i shoqëruar edhe nga kreu i listës së deputetëve të qarkut Durrës…
Ajo çfarë kishte paralajmëruar Partia Demokratike pak ditë pas publikimit të audio-përgjimit të Agron Xhafajt, vëllait të Ministrit të Brendshëm,…
Gjatë vizitës dyditore në Maltë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, mori pjesë në ditën e dytë e Forumit të Biznesit…
Qytetarët po tallen me çdo formë të mundshme me kontradiktën midis asaj se çfarë dhe asaj se çfarë bën Edi…
Një 28-vjeçar u arratis ditën e sotme nga Gjykata e Apelit, fill pasi gjyqtari e dënoi atë me 3.4 vite…
Nga – Halit Valteri Për ty që e shite votën me 50-100€ kryeministri nuk ka pse e çan fare kolektorin…
Problemet e banorëve të fshatrave të Lushnjes janë shtuar shumë kohët e fundit. Sipas deputetit demokrat Myslim Murrizi kur je…

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...